MSB Öğretmen ve Mühendis Subay Alımı Yapıyor!

Milli Savunma Bakanlığı kuvvet komutanlıkları için öğretmen ve mühendis sınıfları için subay alımı yapıyor.

MSB Öğretmen ve Mühendis Subay Alımı Yapıyor!

Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için tespit ettiği sınıflara kontenjanlar dahilinde subay, astsubay, uzman alımı gerçekleştirmekte olup 2019 yılı bitmeden MSB tarafından kamuoyuna mühendis ve öğretmen sınıfı için subay alımı ilanı yayımlandı ve ilana müracaatlar halen devam ediyor. Adayların ilgili öğretmenlik ve mühendislik bölümlerinden mezun olması gerekmekte olup müracaatlar 19 Ocak tarihine kadar sürecek.

ÖĞRETMEN ve MÜHENDİS SUBAY ALIM DETAYLARI

Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı bitmeden resmi personel alımı sayfası aracılığı ile duyurduğu ilan doğrultusunda öğretmen ile mühendis sınıfları için subay alımı gerçekleştireceğini belirtti. Buna göre ilgili mezuniyetler dahilinde örneğin İtalyanca, İngilizce, Almanca, Arapça, Çince, Rusça, Tarih, Yunanca vb. gibi diller için alımlar yapılacak olup yine matematik öğretmenliği, fen bilimleri öğretmenliği, beden eğitimi öğretmenliği, coğrafya öğretmenliği, felsefe öğretmenliği vb. gibi bölümlerden mezun olan adaylar da müracaat edebilecektir. Mühendis kadroları ise endüstri mühendisliği, fizik mühendisliği, jeoloji mühendisliği gibi bölümlerden mezun olanlar başvurularını yapabilecek olup kesin kayıtların 19 Ocak tarihine kadar yapması gerekmektedir. Başvurmak isteyenlerin personeltemin.msb.gov.tr adresine giriş yaparak ilanı takip etmesi gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE