Şota İle Yollar Resmen Ayrıldı

Spor Toto Süpr lig'de istenilen beklentiyi karşılayamayan Şota ile Trabzonspor'un yolları ayrıldı. Trabzonspor, teknik direktör Şota, ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Şota ile yolları ayıran Trabzonspor, sözleşme fesh bedeli olarak 200 bin Euro ödeyecek.

Şota İle Yollar Resmen Ayrıldı

Spor Toto Süpr lig'de istenilen beklentiyi karşılayamayan Şota ile Trabzonspor'un yolları ayrıldı. Trabzonspor, teknik direktör Şota, ile yollarını ayırdıkalrını açıkladı. Şota ile yolları ayıran Trabzonspor, sözleşme fesh bedeli olarak 200 bin Euro ödeyecek.


Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada, konu ile ilgili olarak şu ifadelere yer verildi:

"Teknik Direktörümüz Shota Arveladze ile karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Kulübümüz yeni bir teknik direktörle anlaşana kadar Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Sadi Tekelioğlu takımımızın başında görev yapacaktır."

KORKTUĞU BAŞINA GELDİ
Şota Arveladze, geçtiğimiz mart ayında Kasımpaşa Teknik Direktörlüğü'nden ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada, "Gitmek istemeyeceğim tek yer Trabzon. Orası sevdiğim bir yer; onlar da beni çok seviyorlar. Bu sevgi kaybolmasın. Sonuçta futbolda sonuçlara bağlı her şey" ifadesini kullanmıştı.

132 GÜN KALDI, 15 RESMİ MAÇA ÇIKTI
Trabzonspor ile yollarını ayıran Gürcü teknik direktör Şota Arveladze, bordo mavililerde görevde kaldığı 132 günde 15 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 6 mağlubiyet 3 beraberlik 6 galibiyet alan Şota ligde sadece 14 puan toplayabildi. 

FESİH BEDELİ KAP'A BİLDİRİLDİ
Trabzonspor, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'na yaptığı açıklamada Şota Arveladze'ye sözleşme fesih bedeli olarak 200 bin Euro ödeneceğini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE