Selçuk İnan ve Alman Golcü Podolski Kavga Etti mi?

Sarı kırmızılı ekipte Kaptan Selçuk İnan ve Alman golcü Podolski kavga etti mi?Galatasaray basında çıkan Selçuk ve Podolski kavga haberlerini resmi siteden yayınladığı bir yazıyla yalanladı.

Selçuk İnan ve Alman Golcü Podolski Kavga Etti mi?

Sarı kırmızılı ekipte Kaptan Selçuk İnan ve Alman golcü Podolski kavga etti mi?Galatasaray basında çıkan Selçuk ve Podolski kavga haberlerini resmi siteden yayınladığı bir yazıyla yalanladı.

 

Galatasaray Spor Kulübü, resmi siteden dün akşam gündeme bomba gibi düşen Selçuk İnan ve Podolski'nin kavga ettiğine ilişkin iddialarla ilgili bir açıklama yayınladı. Sarı-Kırmızılı kulüp, böyle bir olayın kesinlikle yaşanmadığını ve haberin aslı astarı olmadığını bildirdi.

 

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

"Pazar gecesi yayınlanan Telegol programında, her zaman olduğu gibi yine akıllara durgunluk veren, aslı astarı olmayan iddiaların dillendirildiğini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

 

Üzüntümüzün nedeni, yıllardır yalan yanlış söylemlerle kamuoyunu yönlendiren bu ve benzeri programlarda sıralanan iddiaların saçmalığından ziyade, hâlâ söylenenlere itibar eden küçük de olsa bir azınlığın var olduğunu görmemizdir.

 

Bu vesileyle, ülke sporunu yöneten tüm kurum, kuruluş ve kişileri, Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde, kitleleri kışkırtacak türden yayın yapan sözde spor programları konusunda çok acil göreve davet ediyoruz.

 

Ayrıca, Galatasaray Spor Kulübü olarak, takım kaptanımız hakkında “Mafyatik” ifadesini kullanma cüretini gösteren programın sunucusu Serhat Ulueren hakkında gerekli yasal işlemlerin derhal başlatılacağını da kamuoyuna bildiririz.

 

İnsanların kişiliklerini, kurumların itibarlarını ayaklar altına almayı yorumculuk sanan kendini bilmezlerin ve ahlâk yoksunlarının bundan böyle en sert şekilde karşılık göreceklerinin de bilinmesini isteriz.

 

Saygılarımızla."

 

Galatasaray Spor Kulübü

 

İddia neydi?

 

Gazeteci Serhat Ulueren, Telegol programında Selçuk İnan ve Lukas Podolski'nin tesislerin yemekhanesinde kavganın eşiğinden döndüğünü iddia etmiş, ismini vermek istemeyen bir yöneticinin de olayı doğruladığını öne sürmüştü. 

POSTA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE