Mehmet Topal'dan ŞOKE Eden Flaş Karar!

Fenerbahçe ve Milli Takımın yıldız oyuncusu Mehmet Topal'dan herkesi şaşırtan karar.Antrenman sonrası takım arkadaşı ile aracında silahlı saldırıya uğramıştı.

Mehmet Topal'dan ŞOKE Eden Flaş Karar!

Fenerbahçe ve Milli Takımın yıldız oyuncusu Mehmet Topal'dan herkesi şaşırtan karar.Antrenman sonrası  takım arkadaşı ile aracında silahlı saldırıya uğramıştı.

11 Ağustos Salı günü sabah antrenmanından sonra, takım arkadaşı Mert Uygar Zeybek'in de bulunduğu jipinde silahlı saldırıya uğrayan Mehmet Topal, herkesi şaşırtan bir karar aldı...

 

Fenerbahçe Kulübü'nden dün yapılan açıklamada, Mehmet Topal'ın saldırı ile ilgili olarak bugün saat 14.00 Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde bir basın toplantısı yapacağı duyuruldu. Ancak milli futbolcu, toplantıyı iptal etti.

Bu karara gerekçe olarak da UEFA avrupa ligi'ndeki Atromitos maçları için Yunanistan Konsolosluğu'nda süren vize işlemlerini gerekçe gösterildi.

Hürriyet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE