Mehmet Topal'a Yapılan Saldırı İçin Demirören'den Açıklama

Dün Fenerbahçe'li futbolcu Mehmet Topal'ın uğradığı silahlı saldırının yankıları devam ediyor. TFF Başkanı Yıldırım Demirören katıldığı törende açıklama yaparak "saldırı Türk futboluna yapılmıştır" dedi. İşte ayrıntılar...

Mehmet Topal'a Yapılan Saldırı İçin Demirören'den Açıklama

Dün Fenerbahçe'li futbolcu Mehmet Topal'ın uğradığı silahlı saldırının yankıları devam ediyor. TFF Başkanı Yıldırım Demirören katıldığı törende açıklama yaparak "saldırı Türk futboluna yapılmıştır" dedi. İşte ayrıntılar...

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Hasan Doğan sezonu, Borsa İstanbul'da yapılan 'gong' töreni ile başladı. Törende açıklamalarda bulunan Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Hasan Doğan sezonu, Borsa İstanbul'da yapılan 'gong' töreni ile başladı. Törende açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, dün Mehmet Topal'a yapılan silahlı saldırı hakkında açıklamalarda bulundu. Bu olayın sadece Mehmet Topal'a değil Türk futboluna yapıldığını belirten Demirören, yaşanan olayı kınadı.

"BİR AN ÖNCE FAİLLERİN ORTAYA ÇIKMASINI UMUYORUZ"

Fenerbahçeli oyuncu Mehmet Topal'a yapılan silahlı saldırıyı değerlendiren TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "Bu saldırı sevgili Mehmet Topal'a değil, Türk futboluna yapılmıştır. Hem Fenerbahçe'ye hem de Mehmet Topal'a yapılan saldırıyı kınıyorum. Mehmet Topal ve Fenerbahçe ile görüştüm. Bir an önce faillerin ortaya çıkmasını umuyoruz. Fenerbahçe kulübüyle de görüştüm. Kendilerini bir kez daha ziyaret edeceğim" ifadelerini kullandı.

Demirören ayrıca, federasyon olarak amaçlarının tüm kulüplerin borsada işlem görecek seviyeye gelmesi sağlamak olduğunu belirterek, bunun için çalışmalar yaptıklarını söyledi.

"OLAYIN BİR PROVOKASYON OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ"

Vakıflar Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ise yaptığı açıklamada, "2015-16 sezonu öncesi yaşananların futbolun içinde olmasını istemiyoruz. Hiçbir şekilde kabul etmediğimiz ve futbolun yakınında olmasını istemediğimiz bir davranış. Saldırı sonrası hem futbolcu hem de Fenerbahçe'yle görüştüm. Bu olayların olmasını istemiyoruz. Türk futboluna zarar veren olayın bir provokasyon olduğunu düşünüyoruz. Hep beraber bu olayların altından kalkacağız" şeklinde konuştu. dün Mehmet Topal'a yapılan silahlı saldırı hakkında açıklamalarda bulundu. Bu olayın sadece Mehmet Topal'a değil Türk futboluna yapıldığını belirten Demirören, yaşanan olayı kınadı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 01:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE