Kevin Grosskreutz Formasına Kavuşuyor!

Kevin Grosskreutz, Galatasaray formasyla ilk mücadelesini cumartesi günü Panthrakikos ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında verecek. Sarı kırmızılı takımın transferin son günü kadrosuna kattığı Alman oyuncu bilindiği üzere evrak gecikmesi nedeniyle FIFA tarafından lisans alamamıştı.

Kevin Grosskreutz Formasına Kavuşuyor!

Kevin Grosskreutz, Galatasaray formasyla ilk mücadelesini cumartesi günü  Panthrakikos ile yapılacak hazırlık karşılaşmasında verecek. Sarı kırmızılı takımın transferin son günü kadrosuna kattığı Alman oyuncu bilindiği üzere evrak gecikmesi nedeniyle FIFA tarafından lisans alamamıştı.

İLK DEFA OYNAYACAK


Boşuna söylememişler "Neye niyet, neye kısmet" diye... Galatasaray'ın hem de transferin son gününde kadrosuna kattığı Kevin Grosskreutz'un gelişi Melo ve Telles'in takımdan ayrılmasının ardından bir nebze olsa taraftarı rahatlatmıştı.Ancak Şampiyonlar Ligi için Sarı-Kırmızılı takıma  ilaç olması beklenen  Alman oyuncunun, hem yöneticilerin hmen kulüp çalışanlarının ortak hatalarıyla transfer için gerekli olan evrakları, FIFA'ya zamanında gönderilmemiş ve oyuncunun resmi olarak Galatasaray forması giymesi ocak ayına kalmıştı. Kevin Grosskreutz her ne kadar Devler Ligi için transfer edilip oynamasa da yine ilk maçına Avrupa'da çıkacak.

40 gün sonra maça çıkıyor

Alman Panzeri, Galatasaray'ın 10 Ekim Cumartesi günü Yunanistan Süper Lig takımlarından Panthrakikos'la yapacağı hazırlık karşılaşmasında ilk kez Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Kevin Grosskreutz 7 saatlik otobüs yolculuğunun ardından gidilecek Gümilcine'de transferinden tam 40 gün sonra Galatasaray'la bir maça çıkacak. 

Kevin'in resmi maçlarda oynama yasağı olmasına karşın Yunanistan'daki dostluk maçında sahada olmasında bir sakınca bulunmadığı öğrenildi. (Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:28
YORUM EKLE