Kayıp Aranıyor! Astana -Galatasaray 2-2

Şampiyonlar Ligi C grubu 2'inci maçında Galatasaray,deplasmanda karşılaştığı kazak takımı Astan ile 2-2 berabere kaldı.Galatasaray iki defa öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı ve sahadan 1 puanla ayrıldı.Sarı kırmızılı takımda Semih Kaya'nın defansta yaptığı hatalar Galatasaray'a pahalıya mal oldu.Eski formundan her geçen gün uzaklaşan Semih Kaya'ya Galatasaray,taraftarlarından da tepki geldi.

Kayıp Aranıyor! Astana -Galatasaray 2-2

Şampiyonlar Ligi C grubu 2'inci maçında Galatasaray,deplasmanda karşılaştığı kazak takımı Astan ile 2-2 berabere kaldı.Galatasaray iki defa öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı ve sahadan 1 puanla ayrıldı.Sarı kırmızılı takımda Semih Kaya'nın defansta yaptığı hatalar Galatasaray'a pahalıya maloldu.Eski formundan her geçen gün uzaklaşan Semih Kaya'ya Galatasaray,taraftarlarındanda tepki geldi.

Ne Yaptın Semih

Galatasaray’da Chedjou’nun iyileşmesiyle birlikte, Astana maçında Kamerunlu’nun ilk 11’de oynaması bekleniyordu. Bir süredir formsuz oyunuyla dikkat çeken Semih’in de kulübeye çekilmesi gündemdeydi. Ancak Hamza hoca, Hakan-Semih ikilisini bozmadı. 

 
Bu ikiliden golü kendi kalesine atan Hakan olsa da, tecrübeli futbolcu 90 dakika boyunca hem rakip atakları önlemeye hem de Semih’in açıklarını kapatmaya çalıştı ve oldukça başarılıydı. Ancak 77. dakikada Semih’in hatası pahalıya patladı. Ceza alanında ayağındaki topu çıkarmayınca kaptıran Semih, devamında gelen golle yıkıldı. 
 
Bir değil, iki değil...
 
Bu hatanın etkisini üzerinden atamayan milli futbolcu, bu kez de takım çıkarken yaptığı yanlış pasla pozisyona neden oldu. Sonunda da yine topu kontrol edemeyip kornere çıkmasına yol açtı. Ligdeki son Gaziantep maçında başına darbe alarak sakatlanan Semih’in bir süre dinlendirilmesi bekleniyor.Milliyet

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:20
YORUM EKLE