Jose Mourinho'un Yeni Adresi Belli Oldu!

Geçtiğimiz cuma günü Chelsea'deki görevine son verilen Jose Mourinho'u İngiltere'nin diğer köklü takımı ile anlaştı mı? İşte Jose Mourinho'un anlaştığı o takım.

Jose Mourinho'un Yeni Adresi Belli Oldu!

Geçtiğimiz cuma günü Chelsea'deki görevine son verilen Jose Mourinho'u ingiltere'nin diğer köklü takımı ile anlaştı mı? İşte Jose Mourinho'un anlaştığı o takım.

İngiliz Daily Express gazetesinin haberine göre, Portekizli teknik adam Manchester United'dan gelen 5 yıllık teklifi kabul etti.Gazete, transfer için astronomik paralar harcatmasına rağmen kötü sonuçlar alan Hollandalı teknik direktör Luis van Gaal ile yollarını ayırma kararı alan Kırmızı Şeytanlar'ın yöneticilerinin Jose Mourinho ile görüşüp anlaşmaya vardığını yazdı.

Mourinho, cumartesi günü Brighton–Middlesbrough maçını tribünden izledi.

Jose Mourinho, tarihinin en parlak dönemini yaşattığı Chelsea'den ayrılırken, 40 milyon sterlin (180 milyon TL) tutarındaki tazminatını almamış, sadece sezon sonuna dek alması gereken 10 milyon sterlini (45 milyon TL) istemişti.

Chelsea Kulübü, Jose Mourinho'dan boşalan teknik direktörlük görevine bir başka Hollandalı Guus Hiddink'i getirmişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE