Gökhan Töre'yi vuran firari sonunda yakalandı

İzmir’in Konak ilçesinde Ünlü futbolcuyu vuran şahıs yakalandı. Beşiktaş'lı futbolcu Gökhan Töre'yi vuran firari sonunda yakalandı.

Gökhan Töre'yi vuran firari sonunda yakalandı
İzmir’in Konak ilçesinde Ünlü futbolcuyu vuran şahıs yakalandı. Beşiktaş'lı futbolcu Gökhan Töre'yi vuran firari sonunda yakalandı.


Dün saat 18.00 sıralarında, Alsancak 1468 Sokak’ta uygulama yapan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ve yunus ekipleri, şüphe üzerine durdukları ticari taksi içerisindeki 2 kişinin kimlik kontrolünü yapmak istedi. Polis, ilk şüphelinin verdiği ehliyetin sahte olduğunu fark etti. Şüpheli polisin sorgulaması üzerine gerçek isminin Hasan K. olduğunu söyledi. Verilen kimlik numarası sonrası GBT’de (Genel Bilgi Tarama) Hasan K.’nın aranması olmadığı belirlendi. Gasp Büro Amirliği ekipleri, Hasan K.’nin yanındaki Korhan B.’ye yaptığı GBT sorgulamasında, şahsın Silivri Cezaevi’nden firari olduğu anlaşıldı.

FİRARİ İZMİR’DE YAKALANDI TÖRE 1 SAAT SONRA İZMİR’E İNDİ
2 şüpheli gözaltına alınırken Korhan B.’nin çantasında yapılan aramada 1 adet silah ve değişik boyutlarda 93 adet fişek ele geçirildi. Hasan K.’nin çantasında ise 2 adet silah ve 15 fişek ele geçirildi. Öte yandan cezaevi firarisi Korhan B.’nin geçtiğimiz Haziran ayında, İstanbul’da bir barda Beşiktaş’ın süper yıldızı Gökhan Töre’yi vurduğu öğrenildi. Gökhan Töre’nin ise Manisa’da Beşiktaş’ın oynayacağı Akhisar Belediye maçı için dün havayolu ile 19.00 sıralarında İzmir’e gelmesi dikkat çekti.

TOPRAKTA GÖMÜLÜ SİLAHLARI ÇIKARMIŞ
Gökhan Töre’yi vurduğu için ’olası kastla öldürmeyi teşebbüs’ suçlaması ile tutuklanan ve cezaevinden firar eden Korhan B. polise verdiği ifadesinde, bir haftadır Bodrum’da olduğunu, perşembe akşamı, otobüsle İzmir’e geldiğini ve günlük kiralık evde kaldığını, İzmir’e restoran açmak için geldiğini söylediği öğrenildi. Ayrıca Korhan B., araçta bulunan 3 silahın kendisine ait olduğunu, kendisine dedesinden kaldığını, toprağa gömülüyken İzmir’e yerleşeceği için gömülü yerden çıkardığını söylediği belirtildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından Hasan K. ve Korhan B. mevcutlu olarak adliyeye sevk edildi.

(İHA)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE