Galatasaray'a Sakatlardan Güzel Haber Geldi!

Spor Toto Süper Lig'de kendi saha ve seyircisi önünde Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Galatasaray'da Lukas Podolski ve Hamit Altıntop'tan Güzel Haber geldi.

Galatasaray'a Sakatlardan Güzel Haber Geldi!

Spor Toto Süper Lig'de kendi saha ve seyircisi önünde  Gençlerbirliği ile karşılaşacak olan Galatasaray'da Lukas Podolski ve Hamit Altıntop'tan Güzel Haber geldi.

 

İKİ SAKAT FUTBOLCUDAN GÜZEL HABER


Sakatlığı nedeniyle Almanya Milli Takımı kadrosundan çıkarılan Lukas Podolski takımla çalışmalara başlarken, menisküsünden ameliyat olan olan Hamit Altıntop yenileme çalışmalarına başladı.Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanın kuvvet ve koordinasyon çalışmasıyla başladığı kaydedildi. Ardından gruplara ayrılan oyuncuların pas ve top kapma çalışması yaptığı bildirildi. Antrenmanın ana bölümünde 3 ayrı takımın katıldığı mini turnuva oynandığı vurgulandı.

ANTRENMANA MİLLİ FUTBOLCULAR KATILMADI


Milli takımlarda bulunan futbolcuların yer almadığı antrenmanda sol ayak bileğinden sakatlığı bulunan ve Almanya Milli Takımı kadrosundan çıkarılan Lukas Podolski'nin takımla çalıştığı bildirildi. Yaklaşık 2,5 ay önce sol diz iç menisküsünde cerrahi operasyon geçiren Hamit Altıntop'un da yenileme çalışmalarına başladığı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2016, 21:51
YORUM EKLE