Futbolcu Bekir İrtegün FETÖ'den Gözaltına Alınarak İfade Verdi!

Eski Fenerbahçe'nin stoper'i olarak bilinen Bekir İrtegün'ün FETÖ'den gözaltına alınarak ifade verdiği ve serbest kaldığı ortaya çıktı.

Futbolcu Bekir İrtegün FETÖ'den Gözaltına Alınarak İfade Verdi!

Hain darbe girişiminin üzerinden tam bir sene geçti ancak FETÖ'nün izleri Türkiye'den henüz silinebilmiş değil. Buna göre iş adamları, ünlü zenginler, sanatçılar FETÖ'den göz altına alınmaya devam ederken bugün ilginç bir bilgi internete sızdırıldı.

Buna göre Eski Fenerbahçe'nin stoper'i olarak bilinen ve geçtiğimiz sene Başakşehir'de başarılı bir performans sergileyen Bekir İrtegün'ün emniyette FETÖ'den göz altına alındığı ve ifadesi alınarak serbest bırakıldığı öğrenildi. Peki Bekir İrtegün gerçekten FETÖ'cü mü? Neden ifadesi alındı.

BEKİR İRTEGÜN SUÇLAMALARI

Emniyet Genel Müdürlüğüne düşen ihbarlara göre Bekir İrtegün'ün FETÖ'nün mesajlaşma ağı lan ByLock kullanıcısı olduğu belirtildi ve Bekir İrtegün'ün gözaltına alınması için emniyetten ekip araçları İstanbul Havalimanına yönlendirildi.

İstanbul Havalimanında gözaltına alınan futbolcu Bekir İrtegün FETÖ'den ByLock kullanıcısı olduğu iddiası ile ifadesi alındı. İfadesi alındıktan sonra her hangi bir kanıt olmadığından dolayı Bekir İrtegün tekrar serbest bırakıldı. İlerleyen günlerde ByLock konuşmaları ve görüşmeleri hakkında Bekir İrtegün'ün adının gemesi ile yeniden gözaltına alınabileceği belirtilmektedir. ByLock kullanıcıları bilindiği üzere FETÖ'cü olarak saptandığından dolayı direkt olarak emniyetteki işlemleri gerçekleştirilmekte ve adliyeye sevk edilmektedir. Darbe girişimi üzerinden bir sene geçti ancak halen FETÖ'cü soruşturmaları yurt genelinde devam ediyor.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE