Fenerbahçe'ye Corona Virüsü Şoku! Bazı Oyuncularda Belirtileri Var

Fenerbahçe'de corona virüsü şoku yaşanıyor. Bazı sporcular ile idari kadrodaki görevlilerde virüs belirtileri yaşanıyor.

Fenerbahçe'ye Corona Virüsü Şoku! Bazı Oyuncularda Belirtileri Var

Ülkemizin en önemli spor kulüplerinden bir tanesi olarak bilinmekte olan Fenerbahçe pek çok spor dalında başarısını kanıtlamış bir kulüp olarak bilinmekte olup son dakika yayımlanan bilgi de Fenerbahçe'nin corona virüsü ile karşı karşıya olduğu belirtildi. Peki son dakika detayları nedir, Fenerbahçe'de corona virüsü tespiti konulmuş oyuncular var mı, varsa kimlerdir?

Virüs Belirtileri Var

Fenerbahçe'den gelen son dakika bilgisine göre Fenerbahçe Beko'da bazı oyuncular ile idari kadroda yer almakta olan yöneticilerin corona virüsü belirtileri gösterdiği belirtildi. Buna göre oyuncuların kim olduğu ya da hangi yöneticilerde corona virüsü belirtilerin olduğu belirtilmedi ancak ayrıntılar aktarılmaya devam ediyor.

Birden Fazla Kişide Var

Bir sporcu ya da yöneticide corona virüsü belirtisinin olmasının ürkütücü olmayacağı ancak birden fazla sporcu ile yöneticide benzer corona virüsü belirtilerinin olması takımda endişeyi beraberinde getirdi. Şu an için sporcular ile yöneticilere corona virüsü testlerinin yapıldığı ön görülmekte olup kıs sürede konu hakkında takımdan resmi açıklama yapılması bekleniyor.

YORUM EKLE