Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Alex de Souza Olabilir!

Fenerbahçe'de ayrılık sinyallerinin üzerine teknik direktörlük koltuğuna Alex de Souza gelebilir. Yönetim planlarını hazırlamaya başladı.

Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Alex de Souza Olabilir!

Geçtiğimiz gün Fenerbahçe kendi evinde Galatasaray'a yenildikten sonra hem bir çok spor yorumcusundan hemde Fenerbahçeli milyonlarca taraftardan olumsuz yorumlar almaya başladı. 21 yıllık rekorun Galatasaray tarafından yok edilmesinden sonra bir çok taraftar Ersun Yanal'ın istifa etmesini istiyor. Derbinin ardından Ersun Yanal'ın istifa ettiği haberleri duyurulmuştu ancak bugün ajanslara düşen bilgiye göre Ersun Yanal'ın halen koltuğun başında olduğu ve istifa etmediği öğrenildi. Taraftarlardan Alex de Souza ismi duyulmaya başlarken özellikle sosyal medya üzerinden Fenerbahçe etiketlenerek Alex de Souza'nın teknik direktörlük koltuğuna getirilmesi isteniyor. Yönetimin hamleleri dikkatle inceleniyor.

Yönetim Planını Yaptı!

Ersun Yanal'dan koltuk boşalırsa yerine kimin geçmesi gerektiğine yönelik yönetim dikkatli bir inceleme başladı. Buna göre ilk sırada Alex de Souza'nın olduğu tahmin edilirken eğer Alex'in teklifi reddetmesi üzerine  Tuncay Şanlı-Emre Belözoğlu-Volkan Demirel üçlüsünden sezonu tamamlaması istenebilir. Sezon sonunda ise nasıl bir yol izlenir, koltuğa kim geçer neet bilinmiyor

Erol Bulut Gelecek Haberleri

Alanyaspor ile bir çok başarıya imza atan Erol Bulut'un adı da şu aralar Fenerbahçe ile anılmaya başladı. Öyle ki bir çok spor spikeri ve yorumcusu Fenerbahçe koltuğuna Erol Bulut'un gelmesi durumunda iki tarafından oldukça başarılı olacağı düşünceleri mevcuttur. Ancak bu konuda da netlik olmadığı için şu anda resmi açıklamanın Fenerbahçe tarafından yapılması ve taraftarların bundan sonra teknik direktörlük koltuğunda kimin olduğunu öğrenmesi beklenmektedir.

YORUM EKLE