Fenerbahçe (FB) - Beşiktaş (BJK) Derbisi Maç Sonucu (25 Şubat 2019) Maç Kaç Kaç? Hangi Kanalda

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan derbi mücadelesi sonucu ne oldu_ Fenerbahçe' nin muhteşem bir geri dönüş yaptığı FB - BJK derbisi maç kaç kaç bitti? Tüm detaylarıyla haberimizde...

Fenerbahçe (FB) - Beşiktaş (BJK) Derbisi Maç Sonucu (25 Şubat 2019) Maç Kaç Kaç? Hangi Kanalda

25 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen derbi mücadelesi, futbol severlere yüksek seyir zevki bulunan bir maç yaşattı. Milyonlarca kişi tarafından ilgiyle ve büyük bir heyecanla takip edilen maçta, tansiyon hiç düşmedi. Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında yoğun tansiyonda gerçekleştirilen mücadelede, Beşiktaş rakibinin önüne geçmeyi başardı. Mücadelede üstünlüğü gollerle yakalayan Beşiktaş, Fenerbahçe' nin yeniden atak pozisyonları bulmasıyla beraber, neye uğradığını şaşırdı.

MAÇ HALA DEVAM EDİYOR

Süperlig mücadelesinde heyecan katlanarak devam ediyor. Ligde kötü bir durumda olan Fenerbahçe, yeniden transferlerle ayağa kalkmaya çalışıyor. Son dönemlerde taraftarların heyecanının da gündeme yansıdığı Fenerbahçe' de işler yoluna girmeye başladı gibi gözüküyor. FB - BJK arasında 25 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen derbide, heyecan doruktaydı. Geriye düşen Fenerbahçe, 3 golü bulmayı başardı ve maçı beraberliğe getirdi.

BJK - FB DERBİSİ 25 ŞUBAT 2019 

Beşiktaş' ın analizlerine göz atıldığında; Süper Lig' de Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor' a 10 maçtır kendi evinde kaybetmediği görülüyor. Ayrıca yapılan bilgilendirmelerde Beşiktaş ile Fenerbahçe arasından oynanmış maçlarına geçmişine bakıldığında, son yedi resmi maç içerisinde 13 kez kırmızı kartın çıktığı görülüyor. Kırmızı kartın gösterilmediği tek maç olara, geçen sezonda yine aynı statta gerçekleştirilmiş olan ve BJK' nin kazandığı maç olarak aktarılıyor.

BEŞİKTAŞ 3 GOLLE ÜSTÜNLÜK YAKALAMIŞTI

Kıyasıya rekabetin söz konusu olduğu maçta, Beşiktaş' ın 3 golle üstünlüğü söz konusuydu. 3 gol atan ve adeta şoka uğratan Beşiktaş, yüksek performansını ilerleyen dakikalarda gösteremedi ve golleri kalesinde görmeye başladı.

FENERBAHÇE' DEN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ!

Şuanda maçın son dakikaları oynanıyor ve Fenerbahçe muhteşem bir geri dönüş yaparak 3 gol attı ve skoru beraberliğe getirdi. Fenerbahçeli taraftarları adeta sevinç gözyaşlarına boğan gol bombardımanından sonra, Beşiktaş tarafında da mücadelenin dozu hiç düşürülmedi. Kıyasıya rekabetin söz konusu olduğu maçta, maçın bitiş skorunu sizlere aktaracağız.

ŞUANKİ DURUM
FB: 3 BJK: 3
MAÇ DEVAM EDİYOR...

MAÇ SONA ERDİ: SKOR 3-3 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 23:08
YORUM EKLE