Fenerbahçe'de Corona Virüsü Olan Futbolcu Duyuruldu!

Fenerbahçe Futbol Kulübünde hangi futbolcunun corona virüsü olduğu duyuruldu. Fenerbahçe'de kim corona virüsü oldu? Başkan konu hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe'de Corona Virüsü Olan Futbolcu Duyuruldu!

Ülkemizin en önemli spor kulüplerinden bir tanesi olarak bilinmekte olan Fnerbahçe'de dün önemli bir açıklama yapıldı ve bir futbolcu ile bir yöneticinin corona virüsü salgınına yakalandığı belirtildi. Daha önceden de kulüpte basketbol takımında 3 oyuncu ile yönetici ekiplerinden bir kişide corona virüsü şüphelerinin olduğu söylenmişti. Şimdide Fenerbahçeli 1 futbolcu ile yöneticinin corona virüsü olduğu söylendi. Tüm Fenerbahçeliler hangi oyuncunun corona virüsü olduğunu merak ederken açıklama yapıldı.

Max Kruse Açıklaması Yapıldı

Fenerbahçe'den yapılan açıklama ve futbolcunun sosyal medyadan paylaşım yapmasından sonra kimin corona virüsü olduğu öğrenildi. Buna göre Fenerbahçe'de corona virüsü olan futbolcu Max Kruse olarak duyurulurken ilgili oyuncunun gözlem altına alındığı, tedavilerine geç kalmadan hemen başlandığı duyuruldu. Fenerbahçeli diğer futbolculara da corona virüsünün bulaşıp bulaşmadığı hususu için tüm oyuncularda incelemeler yapılmaktadır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE