Fatih Terim Üzdü! Futbol Fedarasyonunu Uyarmıştı! Futbolcular Karantinaya Alındımı?

Fatih Terim sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Galatasaray camiasını üzen bu gelişme sonrası Galatasaray Spor Kulübü futbol oyuncuların karantinaya alınıp alınmadığı merak ediliyor.

Fatih Terim Üzdü! Futbol Fedarasyonunu Uyarmıştı! Futbolcular Karantinaya Alındımı?

Galatasaray Futbol Kulübü Antrenörü Fatih Terim sosyal medya üzerinden attığı paylaşımla Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Futbol camiasını derinden üzen açılamaların arından Fatih Terim'in Beşiktaş ile Galatasaray derbi maçı sonrası Futbol Federasyona yaptığı eleştiriler akıllara getirdi.

Fatih Terim'in hastanede Koronavirsü testinin pozitif çıkmasının ardından Ümit Davala ile Hasan Şaş testlerinin negatif çıktığı açıklandı. Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Abdurrahim Albayrak pozitif çıkmıştı.

Spor camiasından Terime destek mesajları geldi. Fenerbahçe Spor kulübü sosyal medya hesabı üzerinden "Galatasaray Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor, kendisinden iyi haberler duymayı temenni ediyoruz denildi. Bursa Spor, Trabzon Spor tarafından da destek mesajları atıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu sosyal medya üzerinden Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim için geçmiş olsun mesajı paylaştı.

Buse Terim sosyal medya üzerinden çok üzgün olduğunu ifade etti.  Yaptığı açıklamada çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum. Nefesim daralıyor hayatımın en kötü saniyeleri yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz yanında olamamamın verdiği acıda tarifsiz açıklaması yaptı

Diğer yandan Galatasaraylı futbolcuların karantinaya alınıp alınmadıkları konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 09:57
YORUM EKLE