Fatih Terim Türkiye A Milli Futbol Takımını Bıraktı! Yeni Hoca Kim Olacak

Türkiye A Milli futbol takımı teknik direktörü Fatih Terim'in görevi bıraktığı öğrenildi. Milli takımın yeni hocası kim olacak.

Fatih Terim Türkiye A Milli Futbol Takımını Bıraktı! Yeni Hoca Kim Olacak

Uzun süredir Türkiye A Milli futbol takımı teknik direktörü olarak görev yapmakta olan Fatih Terim bilindiği üzere son zamanlarda çokta başarılı sonuçlar alamadı. Oyuncular ile iyi anlaşmak için çaba gösteren Fatih Terim takımı iyi oynatamaması ve oyuncuların milli takımı bırakma düşüncelerinin kamuoyuna sızması üzerine Fatih Terim gidecek mi soruları akıllarda çoğalmıştı.

Son dakika alınan bilgiye göre Türkiye A Milli futbol takımı teknik direktörü Fatih Terim'in Levent'te Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile bir araya geldiği öğrenildi.

FATİH TERİM İSTİFA ETTİ

Levent'te Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüşen Fatih Terim takımı bırakmak istediğini söyledi ve yetkililer ile anlaşmalar yapılarak Fatih Terim görevinden istifa etti. Konu hakkında şuanda Fatih Terim cephesinden ve Türkiye Futbol Federasyonu cephesinden detaylı bir açıklama gelmedi.

YENİ HOCA KİM OLACAK

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüşme yaptıktan sonra görevi bırakan Fatih Terim'den sonra milli takımın yeni hocası kim olacak. Şu an için bu sorunun net cevabı yok. Ancak Fatih Terim'in ilerleyen haftalarda Galatasaray'ın yeni futbol direktörü olabileceği belirtilmektedir. Bilindiği üzere Galatasaray cephesinden de yönetim istifa sesleri gelmeye devam ediyor.

TÜM SPOR HABERLERİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE