Fatih Terim'in Corona Virüsü Olduğu Duyuruldu!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yaptırdığı corona virüsü testi pozitif çıktı. Tedavilerine başlandığı duyuruldu.

Fatih Terim'in Corona Virüsü Olduğu Duyuruldu!

Ülkemizin önemli teknik direktörleri arasında yer alan ve Türkiye futboluna büyük katkıları bulunan şu anda Galatasaray'da teknik direktörlük koltuğunda oturmakta olan Fatih Terim'in corona virüsü şüphesi sebebi ile testi yaptı. Test sonuçları az önce kamuoyuna paylaşıldı ve Fatih Terim'in corona virüsü olduğu öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURULDU

Fatih Terim'in resmi sosyal medya hesabından yayımlanan duyuruda "Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.." ifadeleri kullanıldı.

TEST YAPTIRACAĞI DUYURULMUŞTU

Fatih Terim'in corona virüsü belirtilerinin olmasından dolayı test yaptıracağıbugün ajansa duyurulmuştu. Buna göre yüz binlerce galatasaray'lı Fatih Terim'in corona virüsü testinin pozitif mi negatif mi çıktığını büyük bir merak ile beklerken kamuoyuna konu hakkında duyuru yapıldı ve Fatih Terim'in bugün yaptırdığı corona virüsü testinin pozitif çıktığı belirtildi. Buna göte Galatasaray Spor Kulübünden konu ile ilgili resmi bir duyuru yapılmamış olup önümüzdeki dakikalar içerisinde Galatasaray Spor Kulübü ile doktorların konu hakkında açıklama yapması, nasıl önlem alacaklarıı duyurması, şu anda hocanın durumunun nasıl olduğunun belirtilmesi, önümüzdeki süreçte ne gibi gelişmelerin yaşanabileceği hususunda bilgi vermesi beklenmekte olup ilgili açıklamalar yapıldıkça bizde sizleri bilgilendireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 22:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE