Dursun Özbek:'Görevimin Başındayım'

Galatasaray taraftarının görevi bırakması için baskı yaptığı Başkan Dursun Özbek,yakın çevresine görevi bırakma gibi bir düşüncesi olmadığı bildirdi.

Dursun Özbek:'Görevimin Başındayım'

Galatasaray taraftarının görevi bırakması için baskı yaptığı Başkan Dursun Özbek,yakın çevresine görevi bırakma gibi bir düşüncesi olmadığı bildirdi.

 

Transfer döneminde verilen sözlerin tutulmaması, vaat edilen sponsorun bir türlü bulunamaması ve son olarak Kevin Grosskreutz transferinde yaşanan skandal, bardağı taşıran son damla oldu. Taraftarlar, Dursun Özbek’in istifası için kampanya başlatmış durumda. Sosyal medyada her gün binlerce mesaj, Özbek’in istifası için kullanıcılar tarafından bıkmadan usanmadan gönderiliyor. Organizasyon bununla da sınırlı değil. Dursun Özbek’in oteli de sabahtan akşama kadar gelen istifa telefonlarıyla sarsılıyor. Personel, arayan her taraftarın isteğini not edip, Özbek’e iletmek üzere saklıyor. Ancak verilen bilgilere göre, bu telefonların ardı arkası kesilmiyor.

 

Protesto hazırlığı var

 

İşte bu gelişmeler ışığında, hasta yatağında günlerini dinlenerek geçiren Dursun Özbek’in nasıl bir tepki vereceği merak ediliyordu. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, yakın çevresiyle yaptığı görüşmelerde, istifa etmeyi kesinlikle düşünmediğini net bir dille bildirdi. Dursun Özbek, yarın akşam Habertürk’ün canlı yayınına katılarak, kendisine yöneltilecek tüm sorulara milyonların önünde cevap vermeye çalışacak. Galatasaray taraftarı ise stüdyonun bulunduğu Taksim’de bir protesto gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

 

Metin Karabaş/Fanatik

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE