Bomba Açıklama:Markovic'i Tutamazlar

Fenerbahçe'nin yeni transferi Lazar Markovic için Eski Galatasaray'lı oyuncu Sasa iliç açıklamalarda bulundu.

Bomba Açıklama:Markovic'i Tutamazlar

Fenerbahçe'nin yeni transferi Lazar Markovic için Eski Galatasaray'lı oyuncu Sasa iliç açıklamalarda bulundu.

Sasa İlic, Fenerbahçe’nin yeni transferi Lazar Markovic’i, Milliyet’e değerlendirdi. Markovic’in, Partizan’da üç yıl boyunca kaptanlığını yapan eski Galatasaraylı futbolcu, sarı-lacivertli takımın çok iyi bir transfer yaptığının altını çizerken önemli tespitlerde bulundu.

İlic’e göre Markovic’in en büyük özellikleri sürati ve çabukluğu. Genç oyuncunun durdurulması çok zor bir isim olduğunu kaydeden İlic, “Markovic’in birçok iyi özelliği var. Ama bence en güçlü yanı sürati ve çabukluğu. Sahanın her zaman en hızlı oyuncusu olmuştur. Hem topla hem de topsuz sürati ile rakip defansı çok zorlar. Durdurmak zordur” dedi.

‘Baskıyı kaldıracaktır’

Markovic’in Partizan, Benfica ve Liverpool gibi her zaman şampiyonluğa ve zirveye oynayan kulüplerde forma giydiğini hatırlatan İlic, “Bu yüzden zirveye alışıktır. Fenerbahçe de önceki kulüpleri gibi şampiyonluğa ve zirveye oynayan bir kulüp. Bu yüzden beklentileri kaldıracaktır. Büyük bir kulüpte oynamanın anlamını biliyor. Kendisinden ne istendiğinin farkında. Baskıyı kaldıracaktır” yorumunu yaptı.

Sasa İlic, Markovic’in hücum hattının her bölgesinde görev yapabileceğinin de altını çizerek, “En etkili olduğu bölgeler kanatlar. Ama ihtiyaç duyduğunuzda ileri uçta da oynar. Gerçek bir hücum silahıdır” ifadelerini kullandı.

Partizan kaptanı, Sırbistan’ın son dönemde yetiştirdiği en önemli yeteneklerden biri olan Markovic’ten, milli takımın da büyük beklentiler içinde olduğunu sözlerine ekledi.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 01:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE