Beşiktaş Maça Çıkmadı Kupa Maçı İptal Oldu! TFF Beşiktaş'a Hangi Cezayı Verecek?

Beşiktaş Fenerbahçe maçında sahaya çıkmadı hakem maçı iptal etti. Peki TFF Beşiktaş'a hangi cezayı verecek, Beşiktaş'ın muhtemel çarptırılacağı ceza nedir? Beşiktaş'ın TFF'den alacağı ceza belli oldu.

Beşiktaş Maça Çıkmadı Kupa Maçı İptal Oldu! TFF Beşiktaş'a Hangi Cezayı Verecek?

3 Mayıs 2018 tarihinde Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında yapılması beklenen Ziraat Türkiye Kupası maçının oynatılma kararı Türkiye Futbol Federasyonu TFF tarafından verilmişti. Beşiktaş cephesinden yapılan açıklama ile maça çıkılmama kararının alındığı duyurulmuştu fakat yine de maç saatinde Fenerbahçeli futbolcular, teknik ve idari ekip ve TFF tarafından görevlendirilmiş hakemler sahada hazır bulundu.

BEŞİKTAŞ MAÇA ÇIKMADI!

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak olan maç için tüm ekip sahada hazır bekledi. Skor tabelası 0 - 0'a ve 57. dakikaya ayarlandı. Stadyuma Beşiktaş'ın otobüsü gelmediği için hakemlerde ısınma gereği duymadı ve koridorda 15 dakika beklemeyi uygun buldu. 15 dakika boyunca Beşiktaş beklendi fakat kimsenin gelmemesi üzerine nihai kararın TFF tarafından verilmesi için iptal edildi. Peki Beşiktaş'a hangi cezalar verilecek?

BEŞİKTAŞ'IN ALACAĞI CEZA NEDİR?

Fenerbahçe maçına çıkmayan Beşiktaş'a verilecek ceza için Türkiye Futbol Federasyonu TFF'de yeni bir görüşme yapılması ve kararın verilmesi bekleniyor ancak şimdiden Beşiktaş'a verilecek olan muhtemel ceza hakkında bilgi bulunuyor. Buna göre büyük ihtimal ile maça çıkmayan Beşiktaş öncelikle maçtan 3 - 0 mağlup edilmiş sayılacak, Ziraat Türkiye Kupasından elenecek, önümüzdeki sene yine Ziraat Türkiye Kupasına katılamayacak ve bu sene Ziraat Kupasından elde etmiş olduğu her beraberlik ve galibiyette kazandığı prim ücretlerinin aynı şekilde Türkiye Futbol Federasyonuna iade edecek. Yine net cezanın verilmesi için nihai karar TFF'den bekleniyor. Bu cezaların artırılma durumu da bulunabilir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE