Beşiktaş Fenerbahçe Maçına Çıkmayacak Beşiktaş'ın Alacağı Ceza Öğrenildi!

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında ertelenen maçın tarihi belli olmuşken Beşiktaş cephesinden yapılan açıklama ile maça çıkılmayacağı belirtildi. Buna göre Beşiktaş'ın alacağı ceza da öğrenildi. Peki detaylar nedir?

Beşiktaş Fenerbahçe Maçına Çıkmayacak Beşiktaş'ın Alacağı Ceza Öğrenildi!

Ziraat Türkiye Kupasında karşı karşıya gelen Fenerbahçe Beşiktaş maçı yaşanan olaylardan dolayı ertelenmişti. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından konu hakkında açıklama yapılması beklenirken bugün yapılan açıklama da maçın kaldığı yerden seyircisiz sahada devam edeceği belirtilmişti.

Bunun üzerine Beşiktaş'ın sahaya çıkıp çıkmayacağı konuşulurken son dakika gelişmesi yaşandı ve Beşiktaş'ın sahaya çıkmayacağı öğrenildi. Peki Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında Fenerbahçe maçında sahaya çıkmaması sonucu nasıl bir ceza alacak? Buna göre Beşiktaş'ın maça çıkmaması ile alacağı ceza öğrenildi.

İŞTE BEŞİKTAŞA VERİLECEK CEZA!

Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe Beşiktaş maçında Beşiktaş'ın sahaya çıkmaması ile alacağı ceza öğrenildi. Buna göre büyük bir ihtimal ile Beşiktaş'a önümüzdeki gelecek yıl Ziraat Türkiye Kupasından men, şu ana kadar bu sene içerisinde Ziraat Türkiye Kupasından elde etmiş olduğu tüm gelir cezasının verilmesi beklenmektedir. Buna göre yine Beşiktaş'a verilecek olan cezanın resmi olarak Türkiye Futbol Federasyonun resmi internet sitesi aracılığı ile açıklanması beklenmektedir. İlgili cezanın ancak Fenerbahçe Beşiktaş karşılaşmasından sonra açıklaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 23:32
YORUM EKLE