Beşiktaş'a Kötü Haber! Kupalar Haciz Edilebilir

Beşiktaş'a borçlulardan kötü haber geldi. Şampiyonluk ve başarı kupalarının tamamı haciz edilebilir. Peki bu durum şampiyonlukları etkiler mi?

Beşiktaş'a Kötü Haber! Kupalar Haciz Edilebilir

Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig'de oynayan takımların çok büyük bir bölümü borç bataklığına saplanmış durumdadır. Buna göre kimi kulüpler bankalar ve borçlular ile anlaşmalar yapmaya devam ederken, kimi kulüpler gelir gider dengesi ile borçlarını ödemeye devam etmekte, kimi kulüplerin hiç borcu bulunmamakta, kimi kulüplerin ise borçları fala olduğu için haciz işlemi ile karşı karşıyadır. Buna göre uzun süredir haciz şoku ve borçları ile tehlikede olan Beşiktaş'a bugün çok önemli bir bilgi geldi. Buna göre kulübün borçları giderek artıyor ve haciz memurlarının kupaları haciz edebileceği belirtildi.

Tüm Kupalar Haciz Edilebilir

Beşiktaş kulübü borçları ödemekte zorluk çekiyor. Buna göre yönetim ve teknik direktör konusunda da anlaşmazlıklar ile karşı karşıya kalan Beşiktaş ligde iyi bir performans sergilemeye çalışırken kupaların haciz edilebileceği belirtildi. Kulübe gelen haciz memurlarının incelemeler yaptığı, elektronik cihazları kontrol ettiği e kupaları da not aldığı belirtildi. Eğer Beşiktaş kulübü borçlarını ödeyemezse tüm kupaları haciz edilebilir.

Şampiyonluklar Etkilenir Mi?

Beşiktaş kulübüne ait olan kupalar haciz edildiğinde şampiyonlukların etkilenmeyeeği biliniyor fakat kupaları kim alır, satın alan şahıs ile Beşiktaş arasında sonrasında anlaşmalar yapılarak tekrar kupalar iade edilir mi net olarak bilinmiyor ancak Beşiktaş taraftarının tamamı kupaların müzede kalmasını istemekte ve kesinlikle haciz edilmesine karşı olduğunu bildirmektedir.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 13:40
YORUM EKLE