Aziz Yıldırım'dan Abramovich'e Telefon

Fenerbahçe'nin gözü kulağı İngiltere'de Chelsea Başkanı Abramovich'e Azeri bir işadamı vasıtasıyla ulaştığı iddia Aziz Yıldırım, "Mourinho'nun durumu hakkında bilgiler aldı İşte detaylar.

Aziz Yıldırım'dan  Abramovich'e Telefon

Fenerbahçe'nin gözü kulağı İngiltere'de Chelsea Başkanı Abramovich'e  Azeri bir işadamı vasıtasıyla ulaştığı iddia Aziz Yıldırım, "Mourinho'nun durumu hakkında bilgiler aldı İşte detaylar.


Fenerbahçe'de Mourinho konusunda her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor... Takımın oynadığı kötü futbol nedeniyle devre arasında Vitor Pereira ile yolları ayırmayı kafasına koyan Başkan Aziz Yıldırım Azeri bir işadamı vasıtasıyla Jose Mourinho'nun Chelsea'deki durumunu sordu. Azeri işadamının İngiliz kulübünün başkanı Abramovic'e Fenerbahçe'nin Mourinho ile ilgilendiğini bildirerek, Portekizli teknik adamın İngiltere'deki geleceği hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Chelsea Kulübü Başkanı Abramovic'in, "Mourinho'nun durumu belirsiz" cevabını verdiği belirlendi. İngiliz basınında Mourinho'nun ayrılması halinde Chelsea'nin başına Ancelotti'nin getireleceği iddia edildi. Carlo Ancelotti'nin geçtiğimiz günlerde Abramovic ile bir görüşme yaptığı da belirtildi. Fenerbahçe'nin yanı sıra Paris Saint Germain'in de Portekizli teknik adamı takımın başına getirmek istediği belirtildi. Mourinho'nun istifa etmesi halinde İngiliz kulübüne 40 milyon Euro tazminat ödemesi gerekiyor.
 

CHELSEA'DEKİ GELİŞMELER ÇOK YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR


Azeri işadamının Abramovic'in verdiği bu cevabı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ilettiği belirtildi. Mourinho konusunda ne olumlu ne de olumsuz cevap alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bu nedenle bekleme kararı aldı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo kısa bir süre önce Portekizli teknik adam ve menajer Jorge Mendes ile bir araya gelerek Mourinho'ya resmi teklifte bulunmuştu. Fenerbahçe Mourinho planını şimdilik beklemeye alarak Chelsea'deki gelişmeleri izleme kararı aldı.


F.Bahçe devre arasında Pereira'yı göndererek takımın başına Mourunho'yu getirmek için tüm kapıları zorluyor. Yeni gelişmeler bekleniyor
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 08:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE