2 Kırmızılı Hakem Mete Kalkavan'ın Not'u Belli Oldu!

Galatsaray ile Mersin İdman Yurdu arasında İstanbul'da oynan mücadelede boy gösteren Hakem,Mete Kalkavan,çaldığı ve çalmadığı düdüklerle sarı kırmızılı taraftarların tepkisini almıştı.

2 Kırmızılı Hakem Mete Kalkavan'ın Not'u Belli Oldu!

Galatsaray ile Mersin İdman Yurdu arasında istanbul'da oynan mücadelede boy gösteren Hakem,Mete Kalkavan,çaldığı ve çalmadığı düdüklerle sarı kırmızılı taraftarların tepkisini almıştı.

 

Galatasaray  ile Mersin İdmanyurdu arasında Türk Telekom Arena'da oynanan karşılaşmanın hakemi Mete Kalkavan, çok eleştirilmesine rağmen maçın gözlemcisi Yunus Yıldırım'dan "Verimli performans" karşılığı olan 8.3 not aldı.

Rakibine tekme attığı gerekçesiyle direkt kırmızı kartla oyun dışı kalan Selçuk İnan'ın, iki maç ceza alması bekleniyor. Bu durumda Galatasaray kaptanı, deplasmandaki Trabzonspor ve Türk Telekom Arena'daki Gaziantepspor maçında takımını yalnız bırakacak.

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonrası yaptığı açıklamada, "Geçen hafta Carole'a çok kolay iki sarı kart çıktı, ama rakiplere çıkmadığını görüyoruz. Susuyorsak efendiliğimizden. Tehdit etmiyorum, biraz daha dikkatli olsunlar. İlk yarı kaleci 5 dakika ayakkabılarını bağladı, 1 dakika uzatma verildi. İkinci yarıda 6 oyuncu değişti, 5 dakika uzatma. Kırmızı kart pozisyonunda faulü erken çalsa, Selçuk o hareketi yapmayacak" ifadelerini kullanmıştı. ( Sabah )

YORUM EKLE