Yıldız Teknik Üniversitesi Avukat ve Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! Şartlar Nedir?

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından yayımlanmış olan ilana göre farklı kadrolarda sözleşmeli olarak memur ve personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki kimler başvuru yapabilir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Avukat ve Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! Şartlar Nedir?

Günün ilanları yayımlanıyor. 4 Mart 2020 tarihi ile gelmiş olan ilana göre Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesindeki memur ve personel eksikliğini karşılamak üzere Büro Memuru ve Avukat kadrolarında alım yapacak. Adaylardan bu yönde en az dört yıllık eğitim veren kurumlardan mezun olmuş olmak şartı aranacaktıt. İşte kadro detayları ve başvuru şartları.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

BAŞVURU ŞARTLARI

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak,

b) Başvurulan pozisyon için istenen bölümlerin birinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

c) 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) Grubundan KPSSP3 puan türünden en az 70 almış olmak,

d) Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı kararı ile belirlenen istisnalar hariç tek taraflı sözleşme feshi yapmamış olmak,

e) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

f) Görevini yapmasını engel sağlık sorunu bulunmamak.

BAŞVURULAR:

Yıldız Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 04 Mart 2020 tarihi itibari ile başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde yani 19 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu bağlamda adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte şahsen üniversiteye gerçekleştirmeleri gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 20:08
YORUM EKLE