Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Trakya Üniversitesi Personel Alımı Gerçekleştiriyor. Trakya Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere en az lisans mezunu 1 adet Mühendis, 1 adet Mimar ve 1 adet Hemşire olmak üzere toplamda 3 adet Sözleşmeli Personel Alımı yapacaktır. Sizde Trakya üniversitesi bünyesinde bu kadrolara dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan , Genel Niteliklere, Özel Şartlara, Başvuru bilgilerine, başvuru sırasında istenilen belgelere ve Genel Bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Đlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen unvan ve sayıda sözleşmeli personel alınacaktır.

ÜNVANI

ADEDİ

ARANILAN NİTELİKLER

Mühendis

1

Elektrik Mühendisliği Lisans mezunu olmak, Enerji Yönetici Sertifikası bulunmak ve Elektrik Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış olmak.

Mimar

1

Mimarlık bölümü Lisans mezunu olmak, Üniversitelerde Mimar olarak en az 1 yıl çalışmış olmak ve mimari tasarım programı olan “REVĐT”i kullandığını belgelendirmek.

Hemşire

1

Hemşirelik bölümü Lisans mezunu olmak ARANANILAN KOŞULLAR 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak  Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması, Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.   BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;  Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya çıkış belgesinin fotokopisi, Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen sertifika, belge ve çalışmaya ilişkin evraklar. 2014 KPSSP3 puanını gösteren belge,  1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru / Beyan formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.) KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Asıl kazananlardan süresi içerisinde başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan sırasıyla alım yapılacaktır. Alınmaya hak kazanan adaylar 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE