Toplum Yaranına Program Kapsamında 150 Personel Alınacak

Toplum Yaranına Program kapsamında İstanbul ve Malatya illerine toplamda 150 personel alımı yapılacak. TYP personel alımında başvurular ne zaman sona eriyor? Hangi kadrolardan TYP alımı yapılacak? Detaylar haberimizde

Toplum Yaranına Program Kapsamında 150 Personel Alınacak

Toplum Yaranına Program (TYP) kapsamında 150 personel alımı yapılacak. İstanbul’da Ümraniye Belediyesi, Malatya’da Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde çalışacak personel alımında adayların başvurularını en kısa sürede tamamlaması gerekiyor.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ TYP KAPSAMINDA PERSONEL ALIMI YAPIYOR

İstanbul Ümraniye Belediyesi TYP kapsamında İŞKUR aracılığıyla 100 personel alımı yapacak. Çevre temizliği, ağaçlandırma, park düzenlemeleri alanlarında çalışacak personellerin seçiminde yüzde 80 noter kurası, yüzde 20 liste yöntemi uygulanacak. Toplamda 177 gün çalıştırılacak TYP personelleri için işe başlangıç tarihi 20 Kasım 2018 olacağı açıklanırken son göre tarihi 16 Mayıs 2019 olarak ifade edildi. Adayların başvurularını tamamlayabilmeleri için İŞKUR Online Hizmet Merkezi aracılığıyla 18 Kasım 2018 tarihinde başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Toplamda 100 kişinin alınacağı TYP kapsamında personel alımı için 19 Kasım 2018’de seçim işlemi yapılacak.

MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TYP KAPSAMINDA 50 PERSONEL ALACAK

TYP kapsamında personel alımı yapacak olan Turgut Özal Üniversitesi’ne 50 personel alımı gerçekleştirilecek. Personel alımlarının tamamı liste yöntemi üzerinden belirlenecek. 1 Aralık’ta göreve başlayacak olan personeller 31 Mayıs 2018 tarihine kadar toplamda 180 gün görev yapacak. 22 Kasım 2018’da TYP kapsamında personel alımının belirleneceği alım için son başvuru tarihi 20 Kasım 2018. Bu süreye kadar başvurularını tamamlayacak adaylar görev süreleri boyunca çevre temizliği işlerinde görev yapacak.

YORUM EKLE