Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine alımını yapacağı sözleşmeli pilot alımı başvuruları başladı. Nasıl Başvuru Yapılır? Kimler başvuru yapabilir?

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı. orman genel müdürlüğünce 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında Sözleşmeli olarak 1 kişilik boş kadro ile Kaptan Pilot alımı yapacağını ilan etmişti. İlgili ilana başvur süreci başladı ve haberimizden başvuru şartlarına ve ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI:

Tarım ve Orman Bakanlığı Sözleşmeli pilot alımı için başvuru süreci 08 temmuz 2019 tarihi itibari ile başladı ve adaylar başvurularını en geç 16 temmuz 2019 tarihine kadar başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını Orman Genel Müdürlüğü, Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığı Havacılık Şube Müdürlüğüne Beştepe Mah. Söğütözü Cad.No:8/1 06560 YENİMAHALLE / ANKARA adresine şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

  • Orman Genel Müdürlüğü www.ogm.gov.tr web adresinden temin edilecek ve müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı "Başvuru Formu"
  • Diploma veya mezuniyet belgesi onaylı örneği,
  • Adli sicil beyanı,
  • Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet Vesikalık Fotoğraf,
  • Alınan eğitimlere ilişkin sertifika örnekleri,
  • Yabancı dil yeterlilik belgeleri,
  • Sağlık sertifikası,
  • Orman Genel Müdürlüğü www.ogm.gov.tr web adresinden temin edilecek “Pilot Bilgi Formu”,
  • Pilot lisansı veya onaylı Uçuş Kayıt Çizelgesi,
  • Uçuş Kayıt defterinin (Logbook) ilk ve son 2 sayfasının fotokopisi veya onaylı Uçuş Kayıt Çizelgesi,

SONUÇLAR: 

Başvuruda bulunan adaylardan, ön değerlendirme sonucunda mülakata girmeye hak kazananlar Orman Genel Müdürlüğü www.ogm.gov.tr web adresinde yayımlanacaktır. Mülakat 25.07.2019 tarihi Perşembe günü saat 10:00’da Orman Genel Müdürlüğü 3 üncü kat Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığı Yangın Yönetim Merkezinde (3410 nolu oda) yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI VE DİĞER DETAYLARA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 22:04

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE