Süleyman Demirel Üniversitesi 68 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine 68 sözleşmeli personel alımı başvuruları sona eriyor. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Değerlendirme nasıl olacak?

Süleyman Demirel Üniversitesi 68 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Süleyman Demirel Üniversitesi büyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere 68 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak. Bu kapsamda üniversite Diş Hekşmliği fakültesine ve üniversite Hastane rektörlüğüne alım yapılacak. Başvurularda son güne geldik. Peki alım yapılacak kadrolar nedir? Değerlendirmeler nasıl yapılacak? İşte detaylar.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesine 68 kişilik kadro ile 47 Hemşire, 6 Sağlık Teknikeri, 4 Laborant, 2 Röntgen Teknisyeni, 5 Diğer Sağlık Personeli, 2 Eczacı, 1 Psikolog ve 1 biyolog alımı yapılacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Üniversitenin personel alımı başvuru süreci 16 Eylül 2020 tarihinde başlamış olup en geç 30 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecektir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte Üniversitenin resmi İnternet adresi olan ikbasvuru.sdu.edu.tr adresine online olarak yapılacaktır.

DEĞERLENDİRMELER:

Adaylar başvurularını KPSS puanı ile gerçekleştirdiler. Bu kapsamda Lise mezunları için p94, Ön Lisans mezunları için P93 ve Lisans mezunları için P3 puan türünden puan şartı ile başvuru alındı. Adayların kadrosuna göre KPSS puan sırası ele alınarak yapılacak sıralamaya göre değerlendirme yapılacak. En yüksek puana sahip olan adayların şansı yüksek olacak.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli 68 personel alımı başvuruları 30 Eylül 2020 tarihinde sona erecek olup Bu yönde atanmaya hak kazanacak adaylar 7 iş günü içerisinde açıklanacak. Buna göre sonuçlar en geç 09 Ekim 2020 tarihine kadar açıklanacak. Sonuçlar ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinden öğrenilecektir.

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER