Samsun DOB Sözleşmeli Personel Alacak

Devlet Opera ve Balesi yaptığı duyuruya göre bünyesindeki personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda Sözleşmeli olarak çalışacak 8 Personel alacak. Başvurular 04 Kasım 2016 tarihinde sona erecek!

Samsun DOB Sözleşmeli Personel Alacak
Samsun Devlet Opera ve Balesi bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde Sözleşmeli olarak personel alacak. Alınacak adaylar Samsun Devlet Opera ve Balesi tarafından yapılacak Sınava katılacaklardır. Samsun Devlet Opera ve Balesi 6 Orkestra Sanatçısı ve 2 Koro Sanatçısı olmak üzere toplamda 8 kişi alacak Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır
  • Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar,en geç 04 Kasım 2016 tarihine kadar Mesai saati bitimine kadar, özgeçmiş, Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma örneği ve Başvuruda bulunacağı enstrüman/enstrümanları belirten dilekçe, ile Şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Aşağıda ilanın tam metinlerine ulaşabilirsiniz.

Koro Sanatçısı
Orkestra Sanatçısı

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2016, 23:14
YORUM EKLE