Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre adaylardan aranan şartlar şöyledir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Sağlık Bilimleri Üniversitesi yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için sözleşmeli olarak alım yapacak. İlgili duyuru Devlet Personel başkanlığı tarafından yapılmış olup, adayların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan şartları taşımaları gereklidir. Buna göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Gülhane Küliiyesine 2 ve İstanbul Mektebi Tıbbiye-i Şahane Külliyesine 1 olmak üzere toplamda 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Başvuru yapacak adaylardan, 2017 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesine KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Yapılan Yabancı Dİl sınavından İngilizce seviyesine puan almış olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. madesinde belirtilen genel şartları taşımak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 4 yıllık eğitim veren fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmsak, İyi derecede Sözlü ve yazılı İngilice bilmek şartları gibi nitelikler aranmaktadır. Ayrıca adaylardan aranan özel şartlara ulaşmak isteyen adaylar ilanın tam metnini inceleyebilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayı tarihi olan 30 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularnı en geç 13 Ağustos 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, //www.sbu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak ve istenen belgeler ile birlikte alım yapılacak külliyelere şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER