Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yaptığı duyurusunda bünyesindeki personel ihtiyacı için sözleşmeli olarak personel alımı yapacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 17 Nisan 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı Hemşirelik pozisyonunda sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesindeki bulunan 1 kişilik personel eksikliğini Hemşirelik pozisyonu ile kapatacak. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Belirlenen Hemşirelik pozisyonu için başvuruda bulunan adaylara sözlü veya yazılı sınav yapılmaksızın 2016 yılına ait KPSS puanı esas alınarak yapılacaktır. Adaylar Ortaöğretim düzeyinde Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir. Puan yükseliğine göre kadroya giriş işlemi belirlenecektir. 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alım yapacağı pozisyon için başvuru yapacak adaylardan, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlarını taşıyor olmak, ve KPSS sınavına girmiş olmak şartları arayacaktır. 

Adaylar, 3 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil kaydı, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, Diploma veya mezuniyet belgesi örneği, Nüfus cüzdanı aslı ve 2016 yılı KPSS sonuç belgesi ile birlikte en geç 02 Mayıs 2017 tarihine kadar //personel.idari.erdogan.edu.tr/ web adresinden temin edilecek örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir. Ayrıca posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurudan sonra KPSS puan sıralaması göz önüne alınarak adayların başvuru sonuçları //www.erdogan.edu.tr/ adresinde yayımlanacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE