Pamukkale Üniversitesi 173 Sözleşmeli Personel Alımı Devam Ediyor

Pamukkale Üniversitesi bünyesine sözleşmeli personel alımı için başvurular devam ediyor. Şartlar ve alım yapılacak kadrolar haberimizde yer alıyor.

Pamukkale Üniversitesi 173 Sözleşmeli Personel Alımı Devam Ediyor

Pamukkale Üniversitesi personel alımı devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilana göre Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Farklı kadrolarda yapılacak personel alımları için adaylardan bazı nitelikler aranıyor. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde Pamukkale Üniversitesi personel alımı ilanı hakkında detayları aktaracağız.

ALIM KADROLARI NEDİR?

Pamukkale Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kapsamında sözleşmeli personel alımı yapılacak. Buna göre toplamda 173 kişilik kadro ile alım yapılacak olup mezuniyete göre alım kadroları aşağıdaki gibidir.

Lise Mezunu 10 Hemşire, Ön Lisans Mezunu 3 Diğer Sağlık Personeli, 2 laborant, 16 Sağlık Teknikeri, 9 Röntgen Teknisyeni alınacak. Lisans mezunu ise, 127 Hemşire, 1 Veteriner, 1 Sağlık Fizikçisi ve 2 Diğer Sağlık Personeli alınacak.

KADRODA GÜNCELLEME YAPILDI!

Pamukkale Üniversitesi Söz konusu personel alımı ilanını 12 Ağustos 2020 tarihinde ilan edilmiştir. Ancak 15 Ağustos 2020 tarihi ile yayımlanan personel alımı ilanına göre kadroda güncelleme yapıldı. Yapılan güncellemeye göre veteriner kadrosunda güncelleme yapıldı. Söz konusu yapılan güncellemeye ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- 657 sayılı Devlet memurları Kanun'unun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

3- 657 sayılı Kanun'unun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.

4- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

5- Erkek adaylar için askerlik hizmeti şartı aranmamaktadır.

6- 2018 yılı KPSS (B) grubu (KPSS(P3), KPSS (P93), KPSS(P94)) sınav sonuç belgesine sahip olmak.

7- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

8- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumumun bulunmaması.

9- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

Pamukkale Üniversitesine personel alımı başvuruları 12 Ağustos 2020 tarihinde başlamış olup en geç 26 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir. İlan hakkında detaylara ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER