Orta Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Orta Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Orta Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Orta Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Orta Belediyesi Personel Alımı Yapıyor. Orta Belediyesi kadrosunun personel ihtiyacını karşılamak üzere, 1 adet Antrenör ve 3 adet Ekonomist olmak üzere toplamda 4 adet Sözleşmeli Personel Alacaktır. Sizde Orta Belediyesinde Sözleşmeli Personel kadrosuna katılmak için, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. T.C. ORTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 4 adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sıra No Unvan Adedi Sınıfı Eğitim Durumu 1 Antrenör 1 T.H.S En az lise mezunu olmak. 2 Ekonomist 3 T.H.S Ekonomist unvanı için 4 Yıllık İktisat, İşletme, Ekonomi Maliye ve Bankacılık-Finans bölümleri fakültelerinden mezun olmak.

SINAV GİRİŞ TARİHİ:

Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi 05.02.2015 Perşembe günü saat 09.00'da Belediye Meclis Salonunda yapılacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI:

1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak. 2-Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak. 3-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak. 4-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. 5-En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 6-En az 1 yıl süredir Orta ilçe merkezinde ikamet ediyor olmak. 7-Tercihen MEB onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası sahibi olmak(Okulda Bilgisayar eğitimi alınmışsa Transkript ile belgelemek). 8-Antrenör başvuruları için mesleki 3 yıl tecrübesi bulunmak. En az TFF C Diplomasına sahibi olmak. 9-Ekonomist unvanı için 4 Yıllık İktisat, İşletme, Ekonomi Maliye ve Bankacılık-Finans bölümleri fakültelerinden birini bitirmiş olmak. 10-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak. BAŞVURU ŞEKLİ: Adayların 03.02.2015 - 04.02.2015 tarihleri arasında 17.00'ye kadar Orta Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Faks, Posta ve Elektronik Posta (E-mail) ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER:

1-Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ya da onaylı fotokopisi 2-Nüfuz Cüzdanı fotokopisi 3-Son altı ay içinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf 4-Yerleşim yeri belgesi 5-Sağlık raporu 6-Askerlik terhis belgesi. 7-Adli sicil belgesi (İSTENİLEN BELGELER ŞEFFAF DOSYADA SIRALI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR) Bayram Yavuz ONAY Belediye Başkanı

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE