Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. Orman Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Sizde Orman Genel Müdürlüğü ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016
Orman Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. Orman Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Sizde Orman Genel Müdürlüğü ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Orman Genel Müdürlüğü 20 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek amaçlı 2 adet Kaptan Pilot / Kaptan adayı, 2 adet İkinci Pilot ve 3 adet Uçak/ Helikopter Kontrol Bakım Makinisti olmak üzere toplamda 7 adet sözleşmeli personel alınacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar aşağıdaki şartlra uygun olan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler. Adaylara herhangi bir sınav şartı aranmayacaktır. Sadece yapılacak Mülakatta başarılı olmaları gerekmektedir. Aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

Başvuru için Aranan Şartlar Nelerdir ?
  • Askerlik Hizmetini yapmış olan adaylar,
  • Türkiye Vatandaşı olan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
  • Ülke genelinde çalıştırılmayı ve her uçuşlar için görevlendirilmeyi kabul eden adaylar,
  • Orman Genel Müdürlüğünün yapacağı mülakattan başarılı olan adaylar,
  • Yapılacak güvenlik Soruşturmasından ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alacak olan adaylar,
  • Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşımak,
Başvurular ne zaman ve nerede yapılacak ?

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 20 Nisan 2016 tarihi ile 25 Nisan 2016 tarihleri arasında saat 16:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Beştepe Mah. Söğütözü Cad.No:8/1 06560 YENİMAHALLE / ANKARA (Tel:0 312 296 41 24)” adresindeki Orman Genel Müdürlüğü, Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığı Havacılık Şube Müdürlüğü adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.
İlanın Tam Metni için Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 06:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan yavuz
Ramazan yavuz - 4 yıl Önce

Orman işçilerini unuttunuz bizde varız