Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı alım duyurusu yayımladı. Yayımlanan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alacak.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Devlet Personel başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre, Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak alım yapacak. Adaylardan 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak ve adayların KPSS puan sıralaması esas alınmak sureti ile yazılı sınav yapılacaktır. Ayrıca alınacak 1 kişi için sınava KPSS puan sıralamasına göre kadro sayısının 10 katı aday sınava katılabilecektir.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL ŞARTLAR NELERDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi alımını yapacağı 1 kişi için başvuru yapacak adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 4 yıllık eğitim veren fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK tarafından onaylanmış yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilecek. Buna göre adaylar başvurularını 09 Ocak 2018 tarihi ile 23 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular a https://www.konya.edu.tr internet adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz dolrurarak,üzerine fotoğraf yapıştırıp ve imzanlamak sureti ile istenilen belgelerle Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Bera İş Merkezi No:12 Kat:22 Selçuklu/KONYA adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanın tam metnini incelemek ve başvuru yapmak isteyen adaylar Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirler

YORUM EKLE