Necmettin Erbakan Üniversitesi 100 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre toplamda 100 personel alımı yapılacak. İşte detaylar.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 100 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Yayımlanmış olan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapacğaını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Necmettin Erbakan Üniversitesi toplamda 100 kişilik boş kadro ile bünyesine sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların mutlaka 657 sayılı devlet memurları kanununda belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine 100 kişilik boş kadro ile, Lisans mezunu 60 Hemşire, Lise mezunu 10 Hemşire, 1 Ebe, 9 Diğer Sağlık Personeli, 11 Sağlık Teknikeri, 5 laborant ve 4 Eczacı olmak üzere 100 sözleşmeli personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adaylardan başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Lisans mezunları için 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Ön Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 ve Lise mezunları için 2016 yılı KPSSP94 puan türünden puan almış olmak ve Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranacaktır. Ayrıca Eczacı pozisyonları için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlan resmi olarak 03 Eylül 2018 tarihinde başlayacak olup başvurular en geç 17 Eylül 2018 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Daha detayı bilgi almak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 11:53
YORUM EKLE