Namık Kemal Üniversitesi 119 Sözleşmeli Personel Alacak

Namık Kemal Üniversitesi farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 119 kişilik boş kadrosu ile Sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Alım şartları, başvuru bilgileri ve diğer bilgiler şöyledir;

Namık Kemal Üniversitesi 119 Sözleşmeli Personel Alacak
Namık Kemal Üniversitesi 26 Ekim 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amaçlı bir istihdam yapacak. Namık Kemal Üniversitesi alacağı personellerde Kamu Personeli Seçme Sınavı B Grubu puan şartı arıyacaktır. Ayrıca alımlar Sözleşmeli olarak gerçekleşmek üzere, Özel Bütçeden 4 Hemşire, Döner Sermayeden farklı niteliklerde 91 Sözleşmeli hemşire, 3 Biyolog, 3 Fizyoterapist, 9 kişi Sağlık Teknikeri ve 9 Diğer Sağlık personeli olmak üzere 119 Sözleşmeli Personel alacaktır. Ayrıca adayların bu pozisyonlara girebilmeleri içni aşağıdaki verilmiş olan genel şartlara uygun olmaları aranmaktadır. Başvurular 26 Ekimde başlamış olup 09 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecektir. 

ARANAN ŞARTLAR:
  • 2014 yılında ÖSYM tarafından düzenlenmiş Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 50 puan almış olan adaylar,
  • T.C. vatandaşı olan adaylar,
  • Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Herhangi bir suçu bulunmayan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 26 Ekim 2016 tarihi ile 09 Kasım 2016 tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerekmekte olup, başvurular, mesai saati bitimine kadar Namık Kemal üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca daha detaylı için Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE