MGÜ Ön Lisans Mezunu Büro Personeli Alımı Şartları Nedir?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi sözleşmeli olarak büro personeli alacağını ilan ederek en az ön lisans mezunu adayların başvuru yapacağını belirtti.

MGÜ Ön Lisans Mezunu Büro Personeli Alımı Şartları Nedir?

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre 2 kişilik boş kadro ile farklı niteliklere sahip büro personeli alımı yapacak. Sizlere bu haberimizde, Kimler başvuru yapabilir? nasıl başvuru yapılır şeklinde detaylı bilgiler vereceğiz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesine başvuru yapacak adaylarda bazı genel nitelikler aranıyor. Bunlar, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranır.

Ayrıca özel olarak ise 1 kişilik büro personeli alım kadrosu için Tekstil Teknolojisi alanında Meslek Lisesi ve Önlisans diplomasına sahip olmak. Yetkili kurumlardan alınan “Çalışanlar için vitrin Tasarımı sertifikası”, “İleri Satış Teknikleri Eğitim sertifikası” ve “Kurumsal İmaj ve Satış Teknikleri Eğitim sertifikasına” sahip olmak. 2018-KPSS’den en az 70 (yetmiş) puan almış olmak. Tekstil alanında en az 4 (dört) yıl deneyime sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek gibi nitelikler aranır.

Bir diğer sözleşmeli büro personeli kadrosu için ise, Bilgisayarlı Muhasebe alanında lise diplomasına sahip olmak. İşletme önlisans programı diplomasına sahip olmak. Muhasebat Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Sistemi eğitimine sahip olmak ve belgelemek. Bilgisayarlı muhasebe alanında en az 3 (üç) yıl deneyime sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularına başladılar ve en geç 05 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte şahsen Üniversiteye yapmaları gerekmektedir. Söz konusu ilan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 07:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE