Mersin Üniversitesi Sınavsız 67 Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Mersin Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Yayımlanmış olan ilana göre Mersin Üniversitesi farklı kadrolarda 67 kişilik boşluk ile alım yapacak. İşte başvuru şartları ve detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Mersin Üniversitesi Sınavsız 67 Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Mersin Üniversitesi personel alımı yapıyor. Resmi Gazete üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Mersin Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda alım yapacağını belirtti. Buna göre Mersin Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanuna göre sözleşmeli olarak sağlık personeli alacak ve adaylardan belirtilen nitelikler ve detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Mersin Üniversitesi toplamda 67 kişilik boş kadro ile, Lisans Mezunu 33 Hemşire, Meslek Lisesi Mezunu  5, Ön Lisans Mezunu 24 Sağlık teknikeri, Lisans Mezunu 2 Diğer Sağlık Personeli ve Ön Lisans Mezunu 3 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 67 personel alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Mersin Üniversitesi adaylardan,  657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın resmi gazete de yayımlandığı tarih olan 07 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlayacak ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 22 Şubat 2019 tarihine kadar Mersin Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE