Mersin Üniversitesi Büro Personeli Alacak

Mersin Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Mersin Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Büro Personeli Alıyor. Sizde Mersin Üniversitesi ailesine bu pozisyonda katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Mersin Üniversitesi Büro Personeli Alacak
Mersin Üniversitesi Büro Personeli Alacak
 
Mersin Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Mersin Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Büro Personeli Alıyor.  Sizde Mersin Üniversitesi ailesine bu pozisyonda katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz. 
Mersin Üniversitesi yapmış olduğu duyurusuna göre KPSS B Grubu puan türü esas alınarak toplamda 1 adet Büro Personeli alacak. Alınacak olan Büro Personelinde en az lise mezunu olması şartı istenirkn bir çok istenilen genel şartta mevcuttur. İstenilen şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;
GENEL ŞARTLAR:
     - En Az Lise Mezunu olan adaylar,
     - Askerliğini tamamlamş olan veya ilişkisi bulunmayan adaylar,
     - MEB tarafından onaylı bilgi sayar işletmesine ilişkin Bilgisayar sertifikası ile en az 10 yıl kullandığını belgelendiren adaylar,
     - 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesinde bulunan şartarı taşıyan adaylar,
     - Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya emekli aylığı alıyor olmayan adaylar,
     - 2014 yılında ÖSYM Tarafından düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puana sahip olan adaylar ve Orta Öğretim Mezunları için KPSSP94 puan türü aranacaktır.
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, İlanın yayınlandığı taih ele alınarak 15 gün içerisinde ( 25 Aralık 2015 ) tarihine kadar Mersin Üniversitesi resmi intrnet sitesinden indirecekler başvuru gormu ile şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 23:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE