Mersin Üniversitesi 81 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Mersin Üniversitesi kendi bünyesine personel istihdam etmek üzere farklı kadrolarda toplamda 81 kişilik sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri için haberimizi inceleyiniz.

Mersin Üniversitesi 81 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Mersin Üniversitesi 20 Nisan 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre Mersin Üniversitesi farklı kadrolarda toplada 81 personel alacak. Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğine istihdamını sağlaycağı 81 personelden 2016 yılı KPSS B grubu puan sırası esasına göre yapacaktır. Personellerin giderleri özel bütçe gelirlerinden karşılanacaktır. 

EĞİTİM DURUMUNA GÖRE KADROLAR;

Mersin Üniversitesi toplamda 81 Sözleşmeli Personel alacak olup, alım kadroları için, Meslek Lisesi Mezunu, Önlisans mezunu ve Lisans mezunu adaylar alacak. 

Önlisans Mezunu : 12 adet Sağlık teknikeri, 3 Diğer Sağlık Personeli
Lisans Mezunu : 60 Hemşire,
Meslek Lisesi: 5 Diğer Sağlık personeli,

ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Mersin Üniversitesi alım yapacağı adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu personeli Seçme Sınavından B Grubu, Lise Mezunları için KPSSP94, Önlisans Mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, şartları ve kadrolara göre mezuniyet şartlarını kabul etmek şartları aranacaktır. Adaylar kadro tablosunda belirtilen kadrolardan sadece birine başvuru yapabilecektir. 

BAŞVURULAR: 

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilan yayına girdiği tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde başvurularnı gerçekleştirmesi gerekmeketdir. yani Başvurular 20 Nisan 2017 tarihi ile 04 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular, web sayfaından alınacak başvuru formu, 2016 yılı KPSS sonuç belgesi, diploma fotokopisi, kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf, Özel şartlarda istenen çalışma belgesi ve - Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ile birlikte mesai saati bitimine kadar Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektirç İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar ( https://goo.gl/d4M2LG ) bağlantısını kullanabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE