Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi personel alımı yapıyor. Marmara Üniversitesi bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda sözleşmeli personel alacak. Ayrıntılar ve şartlar ilanın devamındadır.

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
Marmara Üniversitesi personel alımı yapıyor. Marmara Üniversitesi bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda sözleşmeli personel alacak. Ayrıntılar ve şartlar ilanın devamındadır.

Marmara Üniversitesi 11 Temmuz 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan personel ihtiyacını gidermek amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde Sözleşmeli olarak Bilişim Personeli alacak. Alınacak adaylar 2014 yılında ÖSYM tarafından düzenlenene Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucuna göre alınacaktır. En az kabul edilen Puan KPSSP3 puan türünden 70 tir. Ayrıca adayların kadroya girebilmeleri için girş sınavı yapılacak olup sınava kadro sayısının 10 katı kadar aday alınacaktır. 

KADROLAR:
  • 1 adet Yazılım Proje Yöneticisi,
  • 1 adet Yazılım Geliştirme Uzmanı,

Olmak üzere toplamda 2 adet sözleşmeli personel alınacak. Adaylar tam zamanlı olarak görev yapacak olup en fazla maaş aylık brüt ücretinin 3 katı olacaktır. 

GENEL ŞARTLAR:
  • 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ile endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.
  • (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fenedebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda (Değişik ibare:RG-2/5/2012-28280) ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri, zorunludur.
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, ilan yayınlandıktan 15 gün içerisinde ( 25 Temmuz 2016 tarihine kadar ) başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL” adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir. Bu tarihten sonraki müracaatlar ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Başvuru Formu yukarıda belirtilen adresten veya internet aracılığı ile //pdb.marmara.edu.tr adresinden temin edilebilir
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE