Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli 34 Personel Alımı

Celal Bayar Üniversitesi yaptığı duyuru ile bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı niteliklerde toplamda 34 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alıyor. İşte başvuru detayları şöyledir..

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli 34 Personel Alımı

Celal Bayar Üniversitesinin yaptığı bildiriye göre bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek amaçlı toplamda 34 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştiriyor. Celal Bayara Üniversitesi adaylarını 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlara göre ve Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan durumuna göre puan almış olmak şartları ile belirleyecek.34 Kişilik boş kadro dağılımı ise, 1 Sağlık Teknisyeni, 4 Sağlık Teknikeri, 1 Biyolog ve 28 Hemşire şeklinde dağılmaktadır.Alımlar en az lise mezunu olmak şartı ile kadrosuna göre, Önlisans ve Lisans mezunları alınacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Celal Bayar Üniversitesi alım yapacak olduğu adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alabilmek, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yağpılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmaları, nöbet üsulu çalışmasına engel durum olmamak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvurular ilanın yayına girmesi ile birlikte başlamıştı. Adaylar başvurularını en geç 05 Eylül 2017 tarihine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvurular Celal Bayar Üniversitesi rektörlülüğüne internet sitesinde indirilecek olan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlkte şahsen başvuru yapılacaktır. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak ilanın tam metini inceleyebilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE