Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü 8 Bin Lira Maaşlı Personel Alacak

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere aylık 8 bin lira maaşlı personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu. Peki kimler başvurabilir ve şartlar nedir?

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü 8 Bin Lira Maaşlı Personel Alacak
Maliye Bakanlığı her sene en çok personel ve memur alımı yapan kurumlardan bir tanesidir. Sözleşmeli alımların kamuya gelmesi için Maliye Bakanlığı ve Maliye Bakanlığına bağlı genel müdürlülükler alımlarını sözleşmeli statüsünde yapmaya başladı. Maliye Bakanlığına bağlı bulunan Muhasebat Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesi aracılığı ile bugün personel alım ilanı yayımlandı. Buna göre Muhasebat Genel Müdürlüğü Ankara'da istihdam etmek üzere personel alımı yapacak olup alınacak personel 2 bin Euro yani (8 bin TL) maaş alacak. Peki hangi pozisyon için alım yapılacak kimler başvurabilir?

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğünden bugün yapılan duyuru ile 8 bin lira maaş ile çalışacak personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alınacak olan personel hangi kadroda istihdam edecek. Yayımlanan bildiriye göre alınacak olan personel ''Proje/RTA asistanı'' pozisyonunda Ankara'da istihdam edecek.

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan bildiri incelendiğinde alınacak olan personel toplam 11 ay istihdam edecek. Yani sözleşme 11 ay sonunda bitecek. Ankara'da istihdam edecek olan aday İtalyan Yerleşik Eşleştirme Danışmanının tam zamanlı Proje/RTA asistanı olarak görev yapacak. Başvuru yapmak isteyen adayların Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan resmi bildiriyi incelemesi gerekmektedir.

https://www.muhasebat.gov.tr/content/duyuru/rtaassistant-job-announcement/179231

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neşe BOZKURT
Neşe BOZKURT - 4 yıl Önce

Başvuru ne zamana kadar gecerli ve nasil yapiliyor

Gökay
Gökay - 4 yıl Önce

Bende ıstıyorum calısmak guzel ıs valla

lütfi han
lütfi han - 3 yıl Önce

bende çalışmak istiyorum lise mezunuyum