Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Kamu Personeli Alıyor! En Az Lise

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki eksikliğe göre farklı alanlarda olmak üzere 20 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İşte şartlar?

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Kamu Personeli Alıyor! En Az Lise

Kütahya ilinde bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliiğini karşılamak üzere farklı personel kadrolarına sözleşmeli olarak alı yapacağını belirtti. İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilanlar hakkında detayları aktaracağız.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILIYOR!

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Lise Mezunu 1 Teknisyen ve 8 Destek Personeli alacak. Ön lisans mezunu 4 Büro Personeli ve 3 Tekniker alacak. Lisans mezunu ise, 2 Mühendis ve 2 Büro Personeli alımı olmak üzere toplamda 20 kamu personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Askerlik durumu itibariyle herhangi bir bağlantısı olmamak,
  • 657 sayılı Kanun'un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak.
  • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak,
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  • 2018 yılında ÖSYM  tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise, Ön Lisans veya lisans seviyesinde puan almış olmak

BAŞVURULAR:

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı başvuruları 30 Eylül 2019 tarihi itibari ile ilan edilmiş olup adaylar başvurularına 30 Eylül 2019 tarihi itibari ile başlayacak ve en geç 15 gün içerisinde yani 14 Ekim 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular istenen belgeler ile birlte Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Tavşanlı yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Kütahya /Merkez adresine yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

DİĞER SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARI BURADA

YORUM EKLE