Kocaeli Üniversitesi 188 Kamu Personeli Alımı İçin Son Günler

Kocaeli Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Ancak başvuru süresi sona eriyor. İşte detaylar.

Kocaeli Üniversitesi 188 Kamu Personeli Alımı İçin Son Günler

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Kocaeli Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için Sözleşmeli personel alım ilanı yayımlamıştı. Başvuruların ilanın yayımlanması ile birlikte başlamasının ardından artık başvur usüresinde son günlere gelindi. Adayların ilgili ilana başvuru yapabilmeleri için 2016 yılından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmetedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kocaeli Üniversitesi bünyesinde, 166 Hemşire, 5 Fizyoterapist, 4 Büro Personeli ve 13 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda  188 kişi alacak. Alımı yapılacak adaylardan, Türkiye umhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundna yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Adaylar başvurularına ilanın tarihi ile başladılar. Başvuru süresi için adaylara 15 günlük başvuru süresi verilmişti ve verilen başvuru süresinin sonuna gelindi. Buna göre adaylar en geç 25 Temmuz 2018 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmeketdir. Başvurular Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğü Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 21:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 3 yıl Önce

Başvurunun son tarihi yazmıyor. Ne zaman acaba

SIRADAKİ HABER