Kırıkkale Üniversitesi 46 Personel Alım İlanı Yayımladı! En Az Lise Mezunu

Kırıkkale Üniversitesi personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan duyuruya göre Kırıkkale Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 46 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alacak. İşte detaylar.

Kırıkkale Üniversitesi 46 Personel Alım İlanı Yayımladı! En Az Lise Mezunu

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Kırıkkale Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan etti. Buna göre Kırıkkale Üniversitesi en az lise mezunu olmak üzere, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Kırıkkale Üniversitesi bünyesine 46 kişilik boş kadro ile, Lisans Mezunu 28 hemşire, Lise Mezunu 2 Hemşire, Ön Lisans Mezunu 6 Diğer Sağlık Personeli ve Lisans mezunu 10 Ebe alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kırıkkale Üniversitesi alımını yapacağı Sözleşmeli personel adaylarından, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suö hükümlülüğü bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Lisans mezunları için 2018 ve Ön Lissans ve Lise Mezunları için 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Perosneli Seçme Sınavından, Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapaca kadaylar başvurularına ilanın yayımlandığı tarih itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylara başvuru için 15 günlük bir süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 25 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular istenen belgeler ile birlikte Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE