Karayolları Genel Müdürlüğü KPSS 2017/4 640 Personel Alımı  İlan Yayımlandı

Karayolları Genel Müdürlüğü KPSS 2017/4 ataması 640 personel alımı ilanı yayımlandı. Başvurular ne zaman başlıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü KPSS 2017/4 640 Personel Alımı  İlan Yayımlandı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesine bağlı bulunmakta olan Karayolları Genel Müdürlüğünüm 640 kişilik memur personel alımı yapılacağı hakkında haber yapmıştık ve ilanın hazırlandığını dile getirmiştik.

En az lise mezunları için kadro ayrılması bekleniyordu ancak KPSS 2017/4 ilanının yayımlanması ile lisans ve önlisans mezunları için kadro ayrıldığı görüldü. Peki Karayolları Genel Müdürküğü KPSS 2017/4 kapsamında 640 kişilik personel alımını hangi kadrolar için yapacak.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK

Tekniker
Mimar
Mühendis
Şehir Plancısı
Büro Personeli

Yukarıda verilmiş olan kadrolar için Karayolları Genel Müdürlüğü toplam 640 kişilik memur personel alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

Karayolları Genel Müdürlüğünün toplam 640 kişilik personel alımı yapacağı KPSS 2017/4 kamuoyuna duyuruldu. Peki başvurular nasıl ve ne şekilde yapılacak.

Buna göre adayların 12 Nisan 2017 tarihi ile 18 Nisan 2017 tarihleri arasında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi aracılığı ile müracaat işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru yapan adayların yerleştirme ücreti olan 15 TL'lik ödemeyi de yapması gerekmektedir. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuru da hangi mezunların başvuru yapabileceği konusunda bilgiler verildiği gibi yine hangi illere alımların yapılacağı konusunda da bilgi verildi. Adaylar aşağıda ki linkleri takip ederek bilgi sahibi olabilir.

TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

Kpss puanında bir alt limit yok mu ? Bir yerde açıklansa da millete de ona göre başvursa sanki amaç yerleştirmek değil para toplamak.